Singer banner mazas

Pristatymas

Prekių pristaymas vykdomas klientui apmokėjus sąskaitą už prekes.

Pristatymo būdai

· Užsakytas prekes galima atsiimti mūsų biure Kaune ir Vilniuje
· Pristatymas su siuntų tarnyba (Kaina 5,00 eurai)

Pristatymo kaina

· Pristatymas visoje Lietuvoje kurjeriu 5,00 eurai tiesiai į rankas.
· Užsakytas prekes atsiimant mūsų biuruose už prekių pristatymą MOKĖTI NEREIKIA.
 

* Dėmesio! Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 28 eurus

Pristatymo laikas

Siūlome Jums vieną patikimiausių ir patogiausių užsakytų prekių pristatymo būdų - tiesiai į rankas, o taip pat galima prekes atsiimti mūsų biuruose, gavus elektroniniu paštu užsakymo patvirtinimą.
Mes siekiame prekes pristatyti kaip galima greičiau. Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos - 1-2 d.  Mes Jus informuosime apie pasikeitusią situaciją dėl prekių, kurias užsakėte, likučio sandėlyje ir galimo dalies užsakymo įvykdymo vėlavimo.

Pristatymo adresas

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą bei pašto kodą, kurį rasite čia. Būtinai nurodykite savo telefono numerį, kurjeris prieš atnešdamas prekes su Jumis susisieks. Jeigu kurjeris nurodytu adresu Jūsų neras, kurjeris paliks Jums pranešimą, kur galima atsiimti prekes.
Taip pat Jūs turite galimybę įvesti papildomą, antrą adresą, tam atvejui, jeigu planuotumėte laikinai išvykti į kitą Lietuvos vietą arba nuspręstumėte užsakytas prekes pristatyti kitam asmeniui kaip dovaną.

Atsiėmimas biure

Dėmesio! Norėdami pas mus apsilankyti biure ar atsiimti užsakytas prekes, būtinai prieš tai telefonu ar el.paštu susitarkite dėl susitikimo ar prekių atsiėmimo laiko.

Biurų adresai:

El.paštas:      diana@gbt.lt

Telefonas:  +37061326250
                   


apmokejimas pristatymas kontaktai
Kaina24.lt - internetinės parduotuvės, telefonai, kompiuteriai, televizoriai Kaina24.lt - internetinės parduotuvės, telefonai, kompiuteriai, televizoriai
CopyRight © UAB "GB technologijos". Kopijuoti draudžiama